Časté otázky

+ Čo je to Písanka?

Písanka je ručne robený zošit, ktorý si môžeš do veľkej mieri upraviť podľa tvojich predstáv. Zvoliť farbu obalu, farbu šitia  (použitej bavlnky/nite pri hrubej verzii; pri tenkej Písanke sa použije farba šitia podobná zvolenému obalu). Písanka je vyrobená z papierov Extract s gramážou 380g/m2, a pre vnútornú časť Písanky recyklovateľného papiera Lenza 80g/m2.

ZAVRIET

+ Pre koho je Písanka určená?

Písanka je určená pre všetkých, ktorí majú množstvo nápadov, myšlienok, dizajnov, ilustrácii a potrebujú ich zaznamenať na nejaké ucelené miesto, kde sa k nim môžu stále vrátiť. Tiež môže byť vhodná aj pre študentov na dôležité poznámky z prednášok a hodín. 
Písanka sa snaží byť šetrná k prírode, takže podporovatelia tejto myšlienky sa v nej určite nájdu.

ZAVRIEŤ

+ Prečo sme Písanku vytvorili?

Písanku sme vytvorili preto, lebo máme veľa nápadov a príležitostí, kedy si potrebujeme niečo zapisovať. Tiež nás unavovalo vyberať si zošity zo širokej ponuky nezaujímavých zošitov v regáloch supermarketov. Vyrobili sme si tak vlastné zošity, ktoré sa nám páčia a môžeme do nich zapisovať svoje nápady a poznámky. Písanka nám pomáha dať našim nápadom reálnu podobu a chceli sme sa o ňu podeliť aj s vami.

ZAVRIE

Ť

+ V akom formáte sa Písanka vyrába?

Momentálne je dostupný len jeden formát Písanky a to je formát A5.

ZAVRIEŤ

+ Koľko má Písanka listov a strán?

V súčasnej podobe má Písanka dve varianty hrúbky. Jej hrubá varianta obsahuje Písanka 40 listov A4 papiera. Po prehnutí na formát A5 je to celkom 160 strán. Tenká varianta obsahuje 16 listov papiera A4. Po prehnutí na formát A5 je to celkom 64 strán.

ZAVRIEŤ

+ Aký papier sa používa na Písanku?

Na obaly sa používa Extract (https://extractpapers.co.uk/cup-to-paper), v gramáži 380g/m2 alebo. Na vnútro sa používa recyklovateľný papier Lenza  a jeho gramáž je 80g/m2

ZAVRIE
Ť

+ Za akú dobu budem mať svoju Písanku doma?

Doba dodania Písanky je do 14 dní. 

ZAVRIEŤ

+ Koľko Písanka bude stáť?

Cena za 1 kus Písanky formátu A5 so 40 listami/160 stranami je 16 € plus poštovné a balné. Jej tenká varianta Písanky formátu A5 so 16 listami/64 stranami sú 4€ plus poštovné a balné. Môžem mať špeciálne požiadavky - inú farbu papiera, gramáž, vlastný obsah atď.? Vždy sme otvorení novým nápadom a vašim požiadavkám. Ak máte konkrétne predstavu ako by mala Písanka vyzerať napíšte nám na pisankask@gmail.com a budeme sa snažiť urobiť všetko čo je v našich silách. Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky radi vám ich zodpovieme. 

ZAVRIEŤ